Bulletin k utkání #64
20. kolo 1LM: vs. Ústí
TOP 5: Nejvyšší výhry Hattricku v roce 2023

I když měli florbalisté Hattricku v končícím roce proměnlivou formu, uměli ukázat také pořádné kanonády. Pojďme si připomenout nejvyšší vítězství brněnského týmu, kdy většina z nich se zrodila při čtvrtfinále uplynulé sezóny. Víte, o jaké výsledky šlo?

1. FBC Letka Toman Finance Group – FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:12
(3. čtvrtfinále 2022/23 | 11. 3. 2023)

Pouze jednou v roce 2023 nastřílel Hattrick dvouciferný počet gólů. Stalo se tak v klíčovém třetím čtvrtfinále 2022/23 proti Letce, když Brňané odpověděli na nepřesvědčivý výsledek z předchozího utkání. Už během úvodního dějství utekli hosté do klidného vedení 6:0, k němuž pak přidávali další trefy. O góly se podělila velká část týmu, mimo jiné i dvoubrankoví střelci Michal Malec, Tomáš Brom či Matyáš Kůra.

2. FBC Letka Toman Finance Group – FBŠ Hummel Hattrick Brno 1:9
(4. čtvrtfinále 2022/23 | 12. 3. 2023)

Hned den po dvanáctigólové smršti se na kanonádu navázalo. Hattrick povzbuzený mečbolem se opět pustil do Letky v plné parádě a přestože tentokrát míčky začaly padat do sítě až později, Jihomoravané si nic nenechali utéct. Devět zásahů, včetně dvou v přesilovkách, zaslouženě poslaly Hattrick do semifinále soutěže.

3. FAT PIPE Start98 – FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:9
(14. kolo 1. ligy 2023/24 | 19. 11. 2023)

Dát devítku venku, na to je potřeba mít patent. A brněnští florbalisté jej prokázali i během listopadu na půdě Startu98. Podobně jako tehdy ve třetím čtvrtfinále pomohl výborný start utkání, protože se závěrečnou sirénou první třetiny vedl Hattrick už komfortně 5:0. Třikrát mířil přesně Jakub Procházka, kromě něj slavil mimo jiné i Tomáš Zeisel – ten zaznamenal svoji debutovou branku v A-týmu.

4. FBŠ Hummel Hattrick Brno – FBC Letka Toman Finance Group 8:2
(1. čtvrtfinále 2022/23 | 4. 3. 2023)

Abychom si po drobném odskočení připomněli čtvrtfinále play-off 2022/23, vrátíme se k jeho otevíracímu střetnutí v Brně. Hattrick nehrál vůbec snadný zápas a až do třetí třetiny platil velmi těsný rozdíl ve skóre. Střelecký uragán ze závěrečné části ovšem přesvědčivě upevnil výsledek na straně svěřenců Simona Šišky. Zajímavostí je, že se o jednotlivé trefy postarala osmička různých hráčů – Nikolas Zouhar, Marek Fuchs, René Slezák, Lukáš Vlach, Jan Morávek, Tadeáš Gryc, Lukáš Suk a Lukáš Jelínek.

5. FBŠ Hummel Hattrick Brno – FbC Plzeň 8:2
(9. kolo 1. ligy 2023/24 | 22. 10. 2023)

Dosud nejlepší domácí utkání aktuálního ročníku odehrál Hattrick v říjnu s Plzní. Před zraky téměř dvou set fanoušků nadělil osmičku do sítě Západočechů a nenechal se vykolejit ani čestnými úspěchy soupeře z konce zápasu. Rovnou dva góly si připsal Matěj Hronek.

Doufáme, že podobných výkonů bude přibývat a Hattrick ukáže to nejlepší, co v něm dříme. Příležitost bude již krátce po Novém roce, a to v neděli 7. ledna 2024 od 17.00. V malé hale STAREZ ARÉNY Vodova se chystá měření sil s Ústím, kam jsou všichni fanoušci srdečně zváni!