Bulletin k utkání #36
13. kolo: FAT PIPE Start98
Ženy po těsné prohře se Znojmem porazily Dačice

Atraktivní souboj absolvovaly ženy Hattricku, jež odehrály jihomoravského derby se Znojmem. Domácí tým měl zápas velmi nadějně rozehraný, nicméně výsledek nakonec mluvil ve prospěch papírového favorita. Ve druhém duelu dvojkola však přišla náprava a vyzrály na Dačice.

FBŠ Hummel Hattrick Brno – TJ Znojmo LAUFEN CZ 2:4 (1:0, 1:2, 0:2)

Brňanky se papírových favoritek vůbec nezalekly a od první třetiny se snažily, aby naplno využily domácího prostředí. Hattrick tak trpělivě čekal na svoji šanci, hledal si cestičky dopředu a nakonec se střelecky prosadil zásluhou Lindy Hyksové ve třinácté minutě. Stejná hráčka potom sice zamířila na trestnou lavici, nicméně Jihomoravanky veškeré potíže zažehnaly.

Ve druhé části se situace pro Znojmo navíc ještě více zkomplikovala. Druhou trefu domácích zaznamenala Veronika Praxová a zdálo se, že Hattrick má nakročeno k velmi dobrému výsledku. Těsně před koncem dějství však hostující hráčky zničehonic dvakrát udeřily během dvou minut.

Závěrečné dějství potom už dovedlo Znojmo k úspěchu, když získalo výhru dalšími dvěma trefami ve svůj prospěch. Holkám Hattricku ale nelze upřít bojovný výkon, jenž si chtějí přenést do nedělního duelu doma proti Dačičím.

Branky a nahrávky: 13. Hyksová (Štěrbová), 25. Praxová (Fidrmucová) – 38. Procházková (Cihlářová), 40. Cihlářová (Dibelková), 47. Smutná, 57. Filáková (Pelánová). Střely: 19:23. Trestné minuty: 6:2. Využití: 0:0. Diváků: 80. Rozhodčí: Filip Gotschim, Dan Lošťák. Odkaz k utkání: ZÁPASOVÝ ONLINEVIDEOPŘENOSDIGITÁLNÍ BULLETIN

HattrickZnojmo
Vanďurková (Poláčková) – Růžičková, Rozenbergová V., Slováková (C), Macejáková, Kotlářová – Hyksová, Wilczek, Štěrbová – Fidrmucová, Praxová, Schindlerová V. – Cerchlanová, Rozenbergová K., SkořinskáKrulová (Šplíchalová) – Smutná (C), Eliášová, Reischlová, Filáková – Procházková, Dibelková, Cihlářová – Pelánová, Nesnídalová, Spoustová – Bačová

FBŠ Hummel Hattrick Brno – TJ Centropen Dačice 9:3 (1:0, 4:1, 4:2)

Ve druhém utkání víkendu naskočila do branky Melisa Poláčková. Hattrick se však musel dostat do tempa postupně, když se v první třetině trefila pouze Linda Hyksová. Každopádně rozdíl začal pořádně narůstat po přestávce, jelikož domácí florbalistky nasbíraly náskok 5:1. Dačicím navíc nepomohlo ani promarněné trestné střílení.

Výsledek si pojistil Hattrick během závěrečného dějství. Celkově se ustálil výsledek na podobě 9:3, přičemž v samotném závěru duelu se dvakrát střelecky prosadila Natálie Růžičková. Ta navíc posléze obdržela cenu pro nejlepší hráčku zápasu.

Hattrick tak po domácím dvojkole získal tři body a poskočil na osmou pozici tabulky. Další měření sil pak čeká holky Hattricku už ve čtvrtek 17. listopadu, kdy od 18 hodin pořádá domácí derby se Židenicemi. Hrát se bude od 18.00.

Branky a nahrávky: 10. Linda (Štěrbová), 25. Hyksová, 38. Prouzová (Štěrbová), 39. Wilczek, 19. Hyksová (Štěrbová), 45. Schindlerová V. (Štěrbová), 51. Štěrbová (Praxová), 59. Růžičková (Prouzová), 59. Růžičková (Prouzová) – 30. Minářová (Lélyová), 44. Divišová (Vrbová), 57. Lisová. Střely: 30:22. Trestné minuty: 0:0. Využití: 0:0. Diváků: 39. Rozhodčí: Jiří Chromek, Dominik Papp. Odkaz k utkání: ZÁPASOVÝ ONLINEDIGITÁLNÍ BULLETIN.