Bulletin k utkání #7
21. kolo: ACEMA Sparta Praha
Vlach po utkání s Ostravou: Druhá třetina byla anarchie

S nedělním zápasem nemůže vládnout spokojenost. Florbalisté Hattricku nezvládli souboj s FBC Ostrava a doma prohráli vysoko 3:9. Jedním z brněnských střelců byl Lukáš Vlach, který pomohl týmu obrátit z 0:1 na 2:1. Potom už ale dominoval soupeř.

V první třetině si hráči Hattricku víceméně plnili, co měli. „Snažili jsme se poctivě bránit. Nicméně druhá třetina byla z naší strany anarchie,“ poznamenal Lukáš Vlach. Brňané si dělali, co chtěli, a na spoustu gólů soupeři nahráli. „Tam jsme úplně vypadli, nekoncentrovali jsme se a bylo to už špatné,“ podotkl Vlach.

Proč se nepodařilo navázat na sobotní úspěch z Liberce? A co následující duel v Mladé Boleslavi? Celý rozhovor s brněnským útočníkem sledujte ve videu níže.